Szkolenie online z obsługi platformy.

Zapraszamy na szkolenie online z obsługi platformy Liga Niezwykłych Umysłów. Dołącz do blisko 500 szkół i ponad 10 000 uczniów z całej Polski uczestniczących już w projekcie.

Platforma LNU jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, doskonale wspomaga pracę nauczycieli Informatyki w części dotyczącej nauki programowania, zarówno w czasie zajęć stacjonarnych, zajęć prowadzonych online jak i w ramach samodzielnej pracy uczniów. Platforma zawiera narzędzie dla nauczyciela, m.in. statystyki pracy uczniów i rozwiązania zadań. Praca z platformą nie wymaga od nauczyciela wiedzy z zakresu programowania. Znajomość podstaw jest oczywiście mile widzianym bonusem 🙂

Platforma zawiera także dedykowany szkołom, oparty o podstawę programową przedmiotu Informatyka, kurs: „Zadania z Pythona szkół”. W okresie zamknięcia szkół, producent platformy – Soft Power sp. z o. o., – postanowił o zawieszeniu wszelkich limitów dla uczniów na dostęp do tego kursu. Oznacza to, że możecie Państwo wykorzystywać platformę do codziennej pracy ze wszystkimi uczniami.

UWAGA: nauczyciel korzystając z platformy ma dostęp do informacji: o aktualnie zalogowanych uczniach, o dokładnym czasie ostatniego logowania każdego z uczniów, o dokładnym czasie rozwiązania poszczególnych zadań przez każdego z uczniów.

Platforma darmowa do 31.05.2020 roku.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na szkolenie, prosimy o zarejestrowanie bezpłatnego konta na platformie LNU przez stronę: https://edukacja.lnu.org.pl/

Aby wziąć udział w szkoleniu, w wybranym w formularzu zgłoszeniowym terminie, prosimy kliknąć w link http://akademia.korbank.pl/b/rad-33d-d62, następnie wpisać swoje imię i kliknąć przycisk „Dołącz”.

Aby uzyskać numer LNU ID musisz zarejestrować bezpłatne konto na platformie LNU przez stronę https://edukacja.lnu.org.pl/ . Plik z instrukcją rejestracji konta został umieszczony wyżej.
Aby wziąć udział w szkoleniu, w wybranym wyżej terminie prosimy kliknąć w link http://akademia.korbank.pl/b/rad-33d-d62 , następnie wpisać swoje imię i kliknąć przycisk "Dołącz".