Go To Brand

SOFT POWER SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „The League of Extraordinary Minds – nauka programowania online dla szkół i indywidualnych użytkowników”.

Celem projektu jest promocja polskiej marki produktowej Soft Power Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych. Realizacja projektu odbędzie się w okresie 01.10.2021 r. – 30.09.2022 r. zgodnie z programem promocji branży informatycznej.

Zakładane efekty projektu:
1. Rozszerzenie działania firmy na rynki zagraniczne,
2. Zwiększenie rozpoznawalności firmy,
3. Promocja Platformy e-learningowej LNU dotąd niedostępnej na rynkach zagranicznych,
4. Nawiązanie nowych kontaktów handlowych z kontrahentami z rynków docelowych,
5. Sprawniejszy monitoring konkurencji na rynkach zagranicznych.
Doświadczenie oraz kontakty handlowe zdobyte podczas projektu pozwolą na rozwój działalności eksportowej poprzez
zwiększenie jej konkurencyjności oraz zdobycie kolejnych klientów. Spowoduje to systematyczny wzrost przychodów
pochodzących z działalności eksportowej.

Wartość projektu: 350 200,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich : 297 670,00 PLN


GESS 2021

W dniach 14-16.11.2021 r. uczestniczyliśmy w targach Global Educational Supplies & Solutions w Dubaju. Ponad 200 wystawców z całego świata prezentowało swoje produkty i usługi dla branży edukacyjnej. Zainteresowanie stoiskiem Ligi Niezwykłych Umysłów było bardzo duże, odbyliśmy dziesiątki interesujących rozmów z przedstawicielami szkół, ministerstw edukacji z regionu Bliskiego Wschodu, nauczycielami i dystrybutorami. Wiele z nawiązanych kontaktów ma duży potencjał kontynuacji biznesowej.


Misja gospodarcza, Dubaj

6 grudnia 2021 r. w Dubaju odbyło się Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze. Ciekawe sympozja i okazja do roboczych spotkań z przedstawicielami lokalnych władz, biznesu i organizacji. Rozmowy z dystrybutorami i potencjalnymi kontrahentami na rynkach Bliskiego Wschodu, także Afryki i Indii było bardzo interesujące i obiecujące. Pierwsze umowy zostały już podpisane i już w tym roku pierwsi uczniowi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będą mieli okazję skorzystać z platformy LEM, ucząc się praktycznego programowania w wersjach językowych angielskiej i arabskiej.

Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze, 6. grudnia 2021 r.

Przy okazji części spotkań biznesowych skorzystaliśmy z gościny oddziału Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Dubaju, którego pracownicy wspierają polskich przedsiębiorców w kontaktach z instytucjami rządowymi w ZEA oraz potencjalnym kontrahentami z tego rejonu. Cała załoga PAIH wykazała się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem pomimo obciążenia organizacją Polsko-Arabskiego Forum Gospodarczego.

7 grudnia był Dniem Polskim na EXPO 2020. Interesujący program artystyczny z muzyką Chopina w tle w wyróżniających się polskim pawilonie przyciągnął sporą grupę zwiedzających. W tych dniach czasową wystawę w pawilonie miał także Dolny Śląsk, a w jego ramach również nasz rodzinny Wrocław 🙂

W tle pawilon polski na EXPO 2020.
Dzień Polski na EXPO 2020, ostatnie próby przed oficjalnymi występami.

ICEE 2022 Rijad, Arabia Saudyjska

W dniach 8 – 11 maja 2022 r. uczestniczyliśmy w targach edukacyjnych ICEE 2022 w Rijadzie. Impreza organizowana przez Ministerstwo Edukacji Arabii Saudyjskiej zgromadziła kilkuset wystawców z całego świata. Przez cztery dni targów przewinęło się przez nią blisko 100 tysięcy odwiedzających. Dla nas była to okazja to zaprezentowania Ligi w bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku z silnym naciskiem na nowoczesną edukację.

Targami towarzyszyła 3-dniowa konferencja edukacyjna. Wśród wielu interesujących prelekcji i debat bardzo ciekawy wykład wygłosił dr Maciej Jakubowski z Uniwersytetu Warszawskiego.


GITEX 2022 Dubaj

Od 10 do 14 października 2022 r. Liga zaprezentowała się na największych na świecie targach technologicznych GITEX 2022 W Dubaju.


GESS 2022 Dubaj

W trakcie kolejnej edycji targów edukacyjnych GESS 2022 w Dubaju w dniach 14 – 16 listopada 2022 r. zaprezentowaliśmy nowe funkcjonalności platformy LNU.

W tym roku zostaliśmy finalistami GESS Education Awards.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali.


Misja gospodarcza Dubaj 12.2022

W trakcie misji gospodarczej w Dubaju mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami najlepszych i największych szkół prywatnych. Rozmawialiśmy o planach na 2023 rok i wprowadzeniu platformy do użytkowania przez uczniów i nauczycieli.

fb yt in tw