Go To Brand

SOFT POWER SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „The League of Extraordinary Minds – nauka programowania online dla szkół i indywidualnych użytkowników”.

Celem projektu jest promocja polskiej marki produktowej Soft Power Sp. z o.o. na rynkach zagranicznych. Realizacja projektu odbędzie się w okresie 01.10.2021 r. – 30.09.2022 r. zgodnie z programem promocji branży informatycznej.

Dofinansowanie projektu z UE: 297 670,00 PLN


GESS 2021

W dniach 14-16.11.2021 r. uczestniczyliśmy w targach Global Educational Supplies & Solutions w Dubaju. Ponad 200 wystawców z całego świata prezentowało swoje produkty i usługi dla branży edukacyjnej. Zainteresowanie stoiskiem Ligi Niezwykłych Umysłów było bardzo duże, odbyliśmy dziesiątki interesujących rozmów z przedstawicielami szkół, ministerstw edukacji z regionu Bliskiego Wschodu, nauczycielami i dystrybutorami. Wiele z nawiązanych kontaktów ma duży potencjał kontynuacji biznesowej.


Misja gospodarcza, Dubaj

6 grudnia 2021 r. w Dubaju odbyło się Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze. Ciekawe sympozja i okazja do roboczych spotkań z przedstawicielami lokalnych władz, biznesu i organizacji. Rozmowy z dystrybutorami i potencjalnymi kontrahentami na rynkach Bliskiego Wschodu, także Afryki i Indii było bardzo interesujące i obiecujące. Pierwsze umowy zostały już podpisane i już w tym roku pierwsi uczniowi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będą mieli okazję skorzystać z platformy LEM, ucząc się praktycznego programowania w wersjach językowych angielskiej i arabskiej.

Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze, 6. grudnia 2021 r.

Przy okazji części spotkań biznesowych skorzystaliśmy z gościny oddziału Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Dubaju, którego pracownicy wspierają polskich przedsiębiorców w kontaktach z instytucjami rządowymi w ZEA oraz potencjalnym kontrahentami z tego rejonu. Cała załoga PAIH wykazała się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem pomimo obciążenia organizacją Polsko-Arabskiego Forum Gospodarczego.

7 grudnia był Dniem Polskim na EXPO 2020. Interesujący program artystyczny z muzyką Chopina w tle w wyróżniających się polskim pawilonie przyciągnął sporą grupę zwiedzających. W tych dniach czasową wystawę w pawilonie miał także Dolny Śląsk, a w jego ramach również nasz rodzinny Wrocław 🙂

W tle pawilon polski na EXPO 2020.
Dzień Polski na EXPO 2020, ostatnie próby przed oficjalnymi występami.

fb yt in tw