Skuteczna edukacja, rozwijanie talentów, wyrównywanie szans, określanie predyspozycji edukacyjnych i zawodowych. Zajęcia stacjonarne i online.

Dobry informatyk to osoba o szerokich horyzontach: matematyka, fizyka, chemia, języki obce – bez ich znajomości życie informatyka jest prawie niemożliwe! Wiedzę z tych obszarów wplatamy w kursy programowania w LNU. Jeżeli jednak chcesz, aby Twoje dziecko mogło je poznać w znacznie bardziej zaawansowanym stopniu lub po prostu jest ono jednym z tych dziwnych stworzeń, które poza programowaniem widzą świat – możesz skorzystać z oferty edukacyjnej naszych świetnych partnerów, z którymi współpracujemy w ramach Top Tutor.

Co zyskują dzieci i ich rodzice

  • możliwość skorzystania z alternatywnych metod uczenia się,
  • kontakt z najlepszymi tutorami na rynku, oparty na indywidualnym podejściu do uczniów,
  • dostęp do innowacyjnych i ciekawych warsztatów z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności,
  • umiejętność samodzielnego uczenia się, rozwiązywania problemów i logicznego myślenia,
  • pomoc w rozpoznaniu zdolności i wyborze odpowiedniej ścieżki zawodowej,
  • wsparcie w pokonywaniu trudności w nauce i możliwość wyrównania szans,
  • dobrą rozrywkę i trwalsze zapamiętywanie w myśl zasady, że nauka jest skutkiem ubocznym zabawy,
  • wartościowy czas (dzieci) i większą przestrzeń (rodzice).

Sprawdź ofertę naszych partnerów:

Nauki ścisłe

Nauka przez praktykę! Nasze warsztaty pozwalają zrozumieć zjawiska i zagadnienia z zakresu chemii, fizyki, informatyki, biologii, elektroniki i robotyki. Uczestnicy samodzielnie przeprowadzają eksperymenty oraz budują własne pomoce naukowe z dostarczonych przez nas materiałów. Oferujemy ponad 100 warsztatów tworzących program Chefik – spójny, 4-letni cykl edukacyjny nurtu STEM Science / Technology / Engineering / Maths, oparty o eksperymenty i doświadczenia. Warsztaty prowadzimy stacjonarnie i online, w języku polskim i angielskim.

Matematyka

Ciekawie i efektywnie uczymy matematyki, prezentujemy ją na konkretach i wizualizujemy. Pozwalamy uczniom myśleć! Zamiast jedynego słusznego sposobu rozwiązywania zadań dopuszczamy do głosu kreatywność i niekonwencjonalne podejście do matematycznych zagadnień. Oferujemy kursy dla dzieci od 4-go roku życia do… matury. Pracujemy w małych grupach (4-8 osób). Wykorzystujemy profesjonalne pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. Pokazujemy, ze matematyka jest atrakcyjna, z nami każdy ją polubi!

Języki obce

Od 19 lat inspirujemy do nauki języków obcych. Rozkręcamy w mówieniu, porządkujemy gramatykę, naprawiamy błędy wyniesione ze szkoły. Już blisko 4 tys. uczniów weszło na wyższy poziom przy naszej pomocy. Oprócz praktycznej znajomości języka uczestnicy zyskują świetną wymowę, nabierają umiejętności samodzielnego uczenia się, a w dalszej perspektywie – mają szansę na studia za granicą i większe możliwości na rynku pracy. Na początek proponujemy bezpłatną lekcję próbną.

Testy predyspozycji edukacyjnych i zawodowych

Znajdujemy mocne strony dzieci. Wykorzystujemy do tego innowacyjny szwajcarski test zdolności poznawczych BrainCore. Jest oparty na badaniach nad neurobiologią mózgu, a jego celem jest wskazanie indywidualnych zdolności i kompetencji. Podczas konsultacji z trenerem rodzice i uczniowie otrzymują konkretne wskazówki, dzięki którym dzieci mogą w pełni rozwinąć swój potencjał. Prowadzimy też szkolenia i pomagamy zaplanować ścieżkę kariery poprzez coaching i mentoring.

fb yt in tw