Liga Niezwykłych Umysłów zaprasza Państwa wraz z uczniami na niezwykłą przygodę edukacyjną, która poprzez niesztampowe szkolenia i działania projektowe rozwinie wśród uczestników: kompetencje cyfrowe związane z programowaniem i obsługą baz danych, obróbką grafiki, animacji, tekstów; zdolności twórcze i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów; wiedzę i umiejętności związane z zarządzaniem projektami i pracą w interdyscyplinarnym zespole; kompetencje z zakresu przedsiębiorczości. Finalnym efektem projektu będzie opracowana przez uczniów, grywalna misja programistyczna, umieszczona na stronie szkoły. Najlepsze projekty zostaną także przetłumaczone na języki obce i udostępnione na międzynarodowej wersji platformy LNU dla użytkowników z całego świata!

Zobacz, jak wyglądają przykładowe misje na platformie LNU:

W ramach projektu:
• szkolenia dla nauczycieli z programowania
• szkolenia dla nauczycieli i uczniów z zarządzania projektami
• szkolenia dla nauczycieli i uczniów z projektowania misji
• całoroczny dostęp dla nauczyciela i uczniów do nagrodzonej Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020 platformy do praktycznej nauki programowania: Liga Niezwykłych Umysłów. Więcej o platformie: platforma LNU.
• cykliczne szkolenia online dla nauczycieli z różnych technologii informatycznych
• całoroczne wsparcie nauczycieli i uczniów przez konsultantów Fundacji
• wdrożenie opracowanych przez zespoły projektów misji w wersji grywalnej na platformie LNU

Pełny opis projektu, polegającego na zaprojektowaniu misji programistycznej przez interdyscyplinarny zespół uczniów z Państwa szkoły znajdziecie Państwo w folderze:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w projekcie, prosimy o zgłoszenie poprzez formularz dostępny poniżej. Będziemy kontaktować się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów związanych z harmonogramem projektu.

fb yt in tw