POMÓŻ SWOJEMU DZIECKU
WYGRAĆ PRZYSZŁOŚĆ!

Programowanie z LNU to trening umysłu,
analitycznego myślenia i kreatywności.

TU PROGRAMUJEMY PRZYSZŁOŚĆ

Nasze indywidualne kursy programowania umożliwiają samodzielną i niezależną naukę. Twoje dziecko nauczy się dzięki nim poszczególnych języków takich jak C++, Ruby, Python i innych. Będzie potrafiło stworzyć grę, zbudować stronę, pokonać różne wyzwania programistyczne, związane z codziennym życiem.

Liga Niezwykłych Umysłów to program nauczania praktycznego podejścia do programowania, skierowanym do młodych ludzi w wieku od 14 do 114 lat.

Twoje dziecko uczy się w gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej? Interesuje się informatyką i programowaniem? LNU powstało właśnie po to, by zapewnić mu możliwość rozwijania pasji w tych dziedzinach, w skuteczny i przyjemny sposób.

Fundacja wspiera edukację w obszarze kompetencji cyfrowych w szkołach. Oferujemy możliwość uczestnictwa w programie przy symbolicznych kosztach.

Dlatego dostęp do Ligi za pośrednictwem szkoły jest dla Ciebie i Twojego dziecka najlepszą opcją. Zapytaj nauczyciela informatyki lub dyrektora, czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w programie Ligi Niezwykłych Umysłów.
Jeśli tak – poproś o login, jeśli nie – wspomnij o nas w szkole, lub napisz do nas, a my skontaktujemy się ze szkołą.

W ramach LNU Twoje dziecko otrzyma login i hasło do prywatnego konta na naszej platformie. Można się na nią zalogować z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Ukończenie poszczególnych etapów edukacji umożliwia uczestnikom przystąpienie do egzaminu certyfikacyjnego, potwierdzającego kompetencje cyfrowe wg metodologii e-CF opracowanej przez European Committee of Standardization.

Jeżeli masz problem z uzyskaniem dostępu do ligi, potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji i wskazówek, prosimy o kontakt.

Nasi partnerzy