07 Kwi 2020

Liga Niezwykłych Umysłów i Akademia KORBANK łączą siły

Dwa wrocławskie podmioty – KORBANK S.A. oraz Soft Power sp. z o. o., producent platformy Liga Niezwykłych Umysłów – rozpoczęły właśnie współpracę na polu edukacji. Oba udostępniają w całej Polsce nowoczesne platformy do nauki zdalnej, wspierając przy tym akcję #zostańwdomu.

Akademia KORBANK to prosta w obsłudze platforma WWW służąca do prowadzenia zajęć edukacyjnych, eventów online oraz konferencji multimedialnych. Instytucje wdrażające to rozwiązanie mają możliwość tworzenia w pełni zarządzalnych wirtualnych klas z funkcjonalnością wielokierunkowej komunikacji głosowej i wideo. Akademia jako platforma edukacyjna pozwala też na grupowe ocenianie uczniów poprzez wysoce konfigurowalne testy.

Akademia KORBANK umożliwia nauczycielom prezentowanie wykładów wspartych dowolnymi dokumentami, w tym filmami wideo, dokumentami arkuszy biurowych, prezentacjami pdf i innymi. System organizacji użytkowników pozwala dołączać do klas uczniom, którzy mogą partycypować w lekcji z wysokim, ale kontrolowanym przez moderatora stopniem interaktywności.

Liga Niezwykłych Umysłów i Akademia KORBANK połączyły siły, by zintensyfikować aktywne nauczanie przez sieć i aktywnie wspierać obie usługi.

Korbank S.A. jest także dostawcą Internetu i TV na terenie Wrocławia, Brzegu Dolnego, Radomia i Puław. Z okazji nawiązania współpracy, Korbank przewidział rabaty dla wszystkich ligowiczów 🙂 Poniżej instrukcja jak z nich skorzystać:

Wróć do aktualności