16 maja 2018

Sektor 3.0
Już 29 maja będzie można nas spotkać na stoisku w strefie targowej festiwalu Sektor 3.0 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Festiwal jest największym w Polsce wydarzeniem promującym wykorzystanie nowych technologii w działalności organizacji pozarządowych. W ciągu dwóch dni weźmie w nim czynny udział przeszło 700 osób, w tym przedstawiciele organizacji non profit, biznesu, startupów, administracji publicznej, nauki oraz mediów. Spośród prelegentów będzie można zobaczyć i wysłuchać m.in.  Emmę Lacey-Bordeaux z CNN, Janinę Ochojską z Polskiej Akcji Humanitarnej i Jurka Owsiaka z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W strefie targowej zaprezentuje się wiele znamienitych organizacji, wśród których nie mogło zabraknąć i nas 🙂 Pochwalimy się największym w Polsce, miejskim projektem edukacyjnym z zakresu programowania Wrocław Koduje 2.0, który od dwóch lat prowadzimy wspólnie z Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. Pokażemy także nieco mniejsze, ale równie fajne projekty realizowane ze świetnym nauczycielami, uczniami i urzędnikami w Świdnicy, Złotoryi, Kamiennej Górze, Bolesławcu. Przedstawimy nasz najnowszy projekt skierowany do uczniów i nauczycieli z tysiąca szkół z mniejszych miejscowości z całej Polski. Na miejscu będzie można zgłosić do niego swoją szkołę. Szykujemy również kilka niespodzianek 🙂 Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Wróć do aktualności