05 Lis 2020

Warsztaty SQL dla nauczycieli

Termin warsztatów: wtorek, 10 listopada 2020 r, godz. 16.00 – 17.30

Zapraszamy na darmowe, 90-minutowe warsztaty online z języka SQL! Rozwiązując wraz z trenerem praktyczne zadania z obsługi baz danych na nagrodzonej złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020 webowej platformie LNU, poznasz podstawy języka SQL: nauczysz się m. in. filtrować dane z tabeli, sortować je, dokonywać na danych prostych operacji arytmetycznych, a także przeszukiwać pola tekstowe w poszukiwaniu interesując Cię ciągów znaków.

Zgłoszenie i udział w warsztatach wymaga założenia bezpłatnego konta na platformie LNU, poprzez którą będziemy mieli dostęp do systemu zarządzania bazą danych, tabel i ćwiczeń. Konto można zarejestrować na stronie: https://edukacja.lnu.org.pl/


Zgłoszenie na warsztaty:

Warsztaty online odbędą się we wtorek, 10 listopada 2020 r, w godz. 16.00 – 17.30 przez platformę Zoom. Po wysłaniu zgłoszenia, a przed warsztatami wyślemy Państwu na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres email wiadomość z linkiem do spotkania.

Aby uzyskać numer LNU ID musisz zarejestrować bezpłatne konto na platformie LNU przez stronę https://edukacja.lnu.org.pl/ . Plik z instrukcją rejestracji konta został umieszczony wyżej. Numer LNU ID znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto na platformie LNU w karcie "Mój profil" dostępnej po wybraniu opcji "Moje konto" w menu z prawym-górnym rogu ekranu.

Wróć do aktualności