21 Mar 2020

Zostań w domu z LNU!

W związku z zamknięciem szkół chcemy pomóc wszystkim uczniom i nauczycielom w efektywnej nauce Informatyki, szczególnie w najtrudniejszych zagadnieniach, związanych z wykorzystaniem komputera do rozwiązywania problemów, elementach programowania i algorytmiki.

Do czasu normalizacji sytuacji, we wszystkich szkołach, w których działa Liga Niezwykłych Umysłów umożliwiamy bezpłatne podniesienie limitów kont Premium dla uczniów, tak aby wszyscy z nich mogli skorzystać z pełnej wersji platformy i pomocy naszych konsultantów ucząc się w domu. Wszystkie szkoły, które potrzebują zwiększyć limit kont, prosimy o poinformowanie nas o tym na adres biuro@lnu.org.pl.

Miasta, powiaty, gminy i szkoły, które nie mają z nami umów, a chciałyby zapewnić nauczanie programowania i obsługi baz danych na profesjonalnym poziomie w szkołach na swoim terenie, prosimy również o kontakt na podany wyżej adres lub kontakt telefoniczny. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby czas związany z walką z epidemią został właściwie wykorzystany dla rozwoju naszej młodzieży.

Zadania z Pythona dla szkół podstawowych

Dodatkowo, niezależnie od współpracy z nami, otwieramy dla wszystkich użytkowników platformy rozwijany przez nas kurs „Zadania z Pythona dla szkół podstawowych” oparty o podstawę programową przedmiotu Informatyka dla szkół podstawowych. Zachęcamy do korzystania z niego przez nauczycieli w nauczaniu online. Kurs pozostanie otwarty tak długo, jak długo zamknięte będą szkoły.

Z uwagi na dobro powszechnej edukacji, dostęp do kursów i konsultantów sponsoruje producent platformy Soft Power sp. z o. o. Życzymy miłej pracy z platformą, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalnego trybu życia!

Załoga Ligi Niezwykłych Umysłów / Soft Power sp. z o. o.

Wróć do aktualności