TRENUJ
UMYSŁ

Ucz i baw się korzystając tylko
z najnowocześniejszych narzędzi
i języków programowania.

SIĘGNIJ W PRZYSZŁOŚĆ!

Nikt nie zrozumie niezwykłego umysłu, tak dobrze jak inny niezwykły umysł.

Jeśli czujesz, że masz chęć samodzielnie podjąć się wyzwania Ligi Niezwykłych Umysłów, nie wahaj się. Tutaj nawiążesz relacje i będziesz dzielił się pasją z ludźmi takimi jak Ty. Jeśli będziesz miał ochotę możesz z nimi rozmawiać, konkurować, współpracować lub korzystać z ich pomocy. Czy coś stoi na przeszkodzie, abyś najpierw wypróbował LNU? Po prostu kliknij w link u dołu. Przekonaj się, że zabawa może być nauką, a nauka jest naprawdę wciągająca.

Na naszej platformie znajdziesz zadania, które nauczą Cię rozwiązywać codzienne problemy przy użyciu najnowszych technologii i programowania. Jednym słowem, proponujemy Ci świetną zabawę, dzięki której nauczysz się kiedyś zmieniać świat. Ucząc się i bawiąc na platformie LNU masz coraz więcej połączeń między neuronami w głowie i coraz więcej neuronów w Lidze!

Im więcej neuronów i doświadczenia zdobędziesz, tym wyższa będzie twoja ranga – zarówno w życiu jak i na platformie.

Kursy programowania na platformie LNU umożliwiają samodzielną i niezależną naukę. Z nami nauczysz się poszczególnych języków takich jak C++, Ruby, Python i innych. Będzie potrafił stworzyć grę, zbudować stronę, pokonać różne wyzwania związane z programistyczne, związane z codziennym życiem.

Rozwiązuj kursy, czytaj artykuły, bierz udział w warsztatach i seminariach aby zdobyć niezbędną wiedzę. Wykorzystaj ją później w wyzwaniach, misjach i konkursach!

W Lidze docenimy twoje samozaparcie również osiągnięciami, a za czyny szczególnie chwalebne zostaniesz odznaczony medalem. 🙂

Każde rozwiązane zadanie to na platformie nie tylko neurony. To również inne zdobycze przydatne w dalszej zabawie. Potrzebujesz nowego procesora do robota? Baterii do drona? A może musisz zapłacić za cenne informacje? Kilka groszy na koncie na pewno się przyda.

Ukończenie każdego etapu nauki uprawnia do wzięcia udziału w egzaminie certyfikacyjnym z umiejętności cyfrowych, opartego o europejską metodologię określania kompetencji cyfrowych The European e-Competence Framework (e-CF), opracowaną pod kierunkiem European Committee for Standardization.

Nasi partnerzy