SIĘGNIJ

PO MOC

Nie pozwól, by maszyny zawładnęły Tobą.
Nagnij je do swojej woli.

LIGA NIEZWYKŁYCH UMYSŁÓW

Komputery są wszędzie. To już nie tylko ta czarna skrzynka stojąca pod Twoim biurkiem, która służy Ci do przeglądania Internetu i grania w Counter Strike’a, Starcrafta albo LOLa. Komputer steruje Twoim telefonem, telewizorem, lodówką, samochodem (za chwilę chwyci za kierownicę), światłami drogowymi, urządzeniami medycznymi, transakcjami giełdowymi, ruchem metra, zamówieniami, robotami w fabrykach, a jeśli masz psa, którego nie trzeba wyprowadzać – istnieje poważne podejrzenie, że także nim. To prawda, że roboty odbierają ludziom pracę, ale jednocześnie powstaje wiele nowych stanowisk i zawodów – w końcu ktoś musi dla robotów pisać programy! Dlaczego niemiałbyś/niemiałabyś to być Ty?

Proponujemy Ci świetną zabawę, dzięki której nauczysz się kiedyś, jak zmieniać świat. Ucząc się i bawiąc na platformie LNU masz coraz więcej połączeń między neuronami w głowie i coraz więcej neuronów w Lidze!

Im więcej neuronów i doświadczenia zdobędziesz, tym wyższa będzie Twoja ranga – zarówno w życiu jak i na platformie.

W Lidze docenimy samozaparcie tak zwanymi osiągnięciami, a za czyny szczególnie chwalebne zostaniesz odznaczony medalem. 🙂

Każde rozwiązane zadanie to na platformie nie tylko neurony. To również inne zdobycze przydatne w dalszej zabawie.

Potrzebny Ci procesor do nowego robota? Bateria do drona? A może musisz zapłacić za cenne informacje? Kilka groszy na koncie na pewno się przyda.

Rozwiązuj kursy, czytaj artykuły, bierz udział w warsztatach i seminariach, aby zdobyć niezbędną wiedzę. Wykorzystaj ją później w wyzwaniach, misjach i konkursach!

Pracujesz na swój własny ranking, a także na ranking Twojej szkoły, miasta lub powiatu.

Współpraca to podstawa, ale odrobina zdrowiej rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła. 🙂

Kontaktuj się ze znajomymi, zdobywaj nowych przyjaciół o podobnych do Twoich zainteresowaniach. Może razem zbudujecie mocny team i rzucicie wyzwanie rekinom rynku IT?

Baw się i ucz korzystając z najnowocześniejszych narzędzi i języków programowania.

A jeżeli czujesz się na siłach, przystąp do egzaminu certyfikacyjnego.

Nasi partnerzy