W 2023 roku przypada 550 rocznica urodzin i 480 rocznica śmierci twórcy heliocentrycznego modelu układu słonecznego – Mikołaj Kopernika. Jednego z najodważniejszych uczonych, pierwszego od czasów starożytnych astronoma, który dokonał wielkiej rewolucji naukowej zmieniającej kompletnie wizję wszechświata. Od tamtej pory wszystko zmieniło swoje miejsce…

Aby upamiętnić okrągłą rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika, Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Fundacja Liga Niezwykłych Umysłów wraz z partnerami zapraszają do niezwykłego, konkursu/misji w trakcie której będziecie poruszać się z naszym wielkim uczonym po ścieżkach czasu i umysłu, rozwiązując zagadki z użyciem technologii informatycznych.

Przed zgłoszeniem szkoły zarejestruj bezpłatne konto na platformie LNU przez stronę: https://edukacja.lnu.org.pl/, abyśmy mogli przydzielić Ci uprawnienia administracyjne. Jeżeli masz już konto na platformie LNU – pomiń ten krok.

Instrukcja rejestracji konta

Wielki Konkurs Kopernikański – Misja: Kopernik 2023!

Aby uzyskać numer LEM ID musisz zarejestrować bezpłatne konto na platformie LNU przez stronę https://edukacja.lnu.org.pl/ . Plik z instrukcją rejestracji konta został umieszczony wyżej. Numer LEM ID znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto na platformie LNU i wybraniu w głównym menu opcji "Moje konto".
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych(wymagane)
Oświadczenie(wymagane)

Więcej o konkursie…

fb yt in tw