Zmieniają świat technologii

i programowania

NASI LIGOWICZE
Karolina Nogacka
Wrocław
„Develop’uję” swoją przyszłość.

Chciałabym podziękować i wyrazić swój podziw dla pracy włożonej w realizacje projektu LNU. Nie wiem jaka była główna motywacja organizatów (czyli wasza), ale wiem, że właśnie dzięki waszemu zaangażowniu znalazłam swoją pasję, zaczęłam poważnie rozwijać swoją osobowość (interdyscyplinarnie) i uczyć się programowania z różnorakich źródeł (w tym nauturalnie z waszej platformy). Zapewne nie jestem jedyną osobą, która dostała tak potężny zastrzyk sił witalnych, zaczęła „develop’ować” swoją przyszłość, wyznaczać sobie cele i prężnie brnąć do sukcesu pomimo drobnych porażek. Kiedy zaczełam wczoraj kurs SQL na stronie, pomyślałam sobie, że gdybym to ja tworzyła taki projekt, chciałabym usłyszeć (ewentualnie przeczytać), taką właśnie wiadomość i doszłam do wniosku, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją wysłać i umilić komuś dzień. Proszę przekazać podziękowania, możliwie jak największej ilości osób tworzących LNU.
P.S. Mam nadzieję, że dalej będziecie świetnie rozwijać projekt i że razem przyczynimy się do stworzenia lepszego jutra. Serdecznie pozdrawiam

Wiktoria
Wrocław
Chcę zostać programistką!

Cieszę się, że miałam okazję brać udział w projekcie LNU i poznawać tajniki kodowania. Zadania na platformie były naprawdę świetne! Ciekawe, różnorodne, bardzo rozwijające – nie mogę się doczekać kolejnej edycji Ligi i poznania nowych języków programowania!
Chcę zostać programistką! Założę kiedyś swój własny start-up i będę zajmować się tworzeniem aplikacji edukacyjnych dla uczniów. Czego konkretnie będą dotyczyły? Nie sądzicie chyba, że zdradzę wam swoje pomysły – jeszcze je przecież ktoś wykorzysta! 🙂

Konrad
Wrocław
Czekam na kolejne wyzwania

Tak mnie wciągnęły przygotowane na platformie zadania, że podczas wakacji rozwiązałem je wszystkie. Spodobało mi się! Zrozumiałem wtedy, że programowanie jest czymś, czym chcę zajmować się w przyszłości. Wiem, że program „Wrocław koduje 2.0.” będzie stanowił bardzo dobrą bazę podczas studiów informatycznych. Kiedy umieścicie więc na platformie kolejne zadania?

Łukasz Lach
Warszawa
Jestem rodzicem, będę mentorem.

Dzień dobry, na wstępie. Super inicjatywa, gratulacje! Od dłuższego czasu staram się rozwijać w kierunku tematyki programowania dla dzieci. Od niedawna jestem rodzicem. Chciałbym być dla mojego dziecka mentorem w tym temacie.

Bez Waszego zaangażowania zatrzymamy się na teraźniejszości
Zainstaluj Przyszłość!!!

Nasi partnerzy